Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale, Hotel Mościcki, Sport Rooms

Spała to miejscowość wypoczynkowa oddalona 90 km od Warszawy i 7 km od Tomaszowa Mazowieckiego, położona na terenie dawnej Puszczy Pilickiej. Lasy Spalskie tworzą jeden z największych obszarów leśnych w środkowej Polsce. Przez rozległą puszczę płynie Pilica, w której dorzeczu powstało kilka leśnych obszarów chronionych, a wśród nich Spalski Park Krajobrazowy. Do Spały chętnie przyjeżdżają miłośnicy spływów kajakowych, ze względu na urokliwe ukształotwanie szlaków.

Spała jest znana przede wszystkim z ulokowanego w niej Ośrodka Przygotowań Olimpijskich stanowiącego profesjonalną bazę treningową dla kadry narodowej i olimpijskiej kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Ośrodek jest także jedną z najlepszych w kraju placówek rehabilitacyjno – konferencyjnych. Tutaj goszczą najlepsi polscy sportowcy znani z pierwszych stron gazet. Wszyscy olimpijczycy w Polsce znają hasło "Dzięki Spale są medale" :)

Zobacz ofertę obozów letnich Polish Soccer Skills 2021 >>

Noclegi podczas obozów letnich mamy zapewnione w Centralnym Ośrodku Sportu, w Hotelu Mościcki - który był rezydencją prezydentów Rzeczpospolitej w latach 1922-1939 - oraz w hotelu Sport Rooms. Treningi będą odbywały się na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich oraz na innych pobliskich obiektach. Ze względu na rok olimpijski w 2021 roku będziemy korzystać również z innych obiektów sportowych położonych blisko Spały poza Centralnym Ośrodkiem Sportu.

Pokoje w hotelach są dwu i trzyosobowe z łazienkami, TV oraz bezpłatnym wifi. 

Zarezerwuj obóz >>