DLA TRENERÓW

prowadzących drużyny piłkarskie

 

Jeśli chcesz, aby Twoja drużyna pracowała w uporządkowany sposób, wg. najnowszych europejskich trendów szkoleniowych.

Internetowa platforma Soccer Skills PRO Team da Ci dostęp do planifikacji tworzonej przez ekspertów z takich klubów jak Real Madryt czy Bayern Monachium, dostosowanej przez polskich specjalistów do naszego środowiska.

Przygotowane na każdą jednostkę treningową konspekty, pozwolą Ci skupić się na tym co najważniejsze, a więc odpowiednim przekazaniu wiedzy swoim podopiecznym.

Jeśli masz aspirację, aby szkolenie które realizujesz było w pełni profesjonalne to jest to pakiet przeznaczony dla Ciebie! Dzięki Soccer Skills PRO Team skupisz się na detalach!

 

Soccer Skills PRO Team zawiera gotowe sesje treningowe na cały sezon dla każdej kategorii wiekowej. Każdy konspekt sesji treningowej zawiera ćwiczenia dostosowane do różnego poziomu umiejętności zawodników.

Platforma dba również o trenerów kreatywnych, dając im możliwość modyfikacji jednostek treningowych poprzez wybór innych ćwiczeń z bogatej bazy lub też budowanie własnych ćwiczeń zgodnych z wytyczonymi celami poprzez intuicyjnego kreatora ćwiczeń, który jest dostępny w systemie. 

Rozwiązanie zawiera narzędzie do identyfikacji poziomu umiejętności każdego zawodnika - potencjometr Soccer Skills PRO ID.

Poprzez cykliczne prowadzenie specjalistycznych testów, potencjometr Soccer Skills PRO ID pozwala w szybki i łatwy sposób określić potencjał oraz rozwój każdego zawodnika. Stworzony na bazie kilkudziesięciu tysięcy wyników, pozwala w trafny i obiektywny sposób ocenić poziom techniczny i motoryczny zawodnika.

Baza potencjometru Soccer Skills PRO ID zawiera wyniki zawodników, którzy grają w młodzieżowych akademiach profesjonalnych klubów piłkarskich oraz młodzieżowych, a także seniorskich reprezentacjach narodowych. Oprócz potencjometru Soccer Skills PRO ID narzędzie zostało dodatkowo wyposażone w funkcjonalności analityczne, których zadaniem jest dalsza ocena zawodników pod względem mentalnym, motorycznym, technicznym oraz taktycznym.

REKOMENDACJE