DLA KLUBÓW I AKADEMII

 

Jeżeli chcesz, aby Twój klub realizował jeden spójny i kompleksowy system szkolenia, nadzorowany w łatwy sposób przez koordynatora. Chcąc wychować kompletnego pod każdym względem zawodnika, musimy zadbać o jego rozwój. Na proces ten trzeba spojrzeć długofalowo, planując krok po kroku ścieżkę rozwoju od najmłodszych lat. Nauka musi być dostosowana do potrzeb i możliwości zawodników na danym etapie.

Jest to więc proces niezwykle złożony – z pomocą ułożenia takiego planu w systemie Soccer Skills PRO Team przyszli nam eksperci z Hiszpanii, Holandii czy Niemiec. Klub korzystający z naszego narzędzia otrzymuje gwarancję, że realizuje program, dzięki któremu wszyscy zawodnicy rozwiną się na miarę swoich możliwości.

Dodatkowo dzięki Potencjometrowi trenerzy mogą kontrolować realizację postępów. Software wyposażony jest w szereg funkcji, które znacząco ułatwią organizację i realizację treningów w dużym klubie czy akademii.

 

Soccer Skills PRO Team jest nowoczesnym rozwiązaniem informatycznym pozwalającym w kompletny oraz spójny sposób zarządzać organizacją i szkoleniem w drużynie, akademii, klubie czy federacji piłkarskiej. 

Oprogramowanie to zawiera w sobie kompleksowy system szkolenia opracowany przez najlepszych ekspertów z Anglii, Hiszpanii, Holandii oraz Niemiec. Skorzystało z niego kilkadziesiąt tysięcy zawodników w wieku od 5 do 19 roku życia, z 25 krajów z całego świata, a metodologia treningu rozwijana i doskonalona jest od 2009 roku. 

Na bazie tak wielu doświadczeń opracowane zostało narzędzie - potencjometr Soccer Skills PRO ID, który pozwala na dokładną identyfikację potencjału zawodnika.

Wprowadzając Soccer Skills PRO do swojej drużyny, akademii, klubu czy federacji otrzymasz jeden, spójny program nauczania podzielony na etapy, dostosowany do wieku, potrzeb i predyspozycji zawodników.

Planifikacja treningów zawierająca szczegółowe cele podzielone na mezo, makro oraz mikrocykle ma celu stworzenie w przyszłości zawodnika kompletnego, inteligentnego i kreatywnego.

Cele treningowe są przygotowane w oparciu o 4 fazy gry - atak, obrona, przejście do ataku, przejście do obrony - dostosowane do 4 obszarów rozwoju zawodników: motoryki, taktyki, techniki oraz sfery mentalnej.

Software jest dostępny online z dowolnego urządzenia: komputera, tabletu czy smartfonu.

REKOMENDACJE