Jóźwiak z kolejnym golem w Ekstraklasie!

Kamil Jóźwiak nie zatrzymuje się w tym sezonie! Skrzydłowy Lecha Poznań, a jednocześnie były uczestnik obozów Polish Soccer Skills miał okazję strzelić kolejnego gola na boiskach polskiej Ekstraklasy.

Lech Poznań we wtorkowym spotkaniu wygrał przed własną publicznością 4-1 z Górnikiem Zabrze. Poznaniacy prowadzili już w trzeciej minucie po trafieniu Daniego Ramireza, na co zabrzanie odpowiedzieli przed przerwą golem Piotra Krawczyka. Sygnał do walki o trzy punkty dał Kamil Jóźwiak. Były uczestnik obozów Polish Soccer Skills dziewięć minut po przerwie dał Kolejorzowi prowadzenie.

Kamil Jóźwiak przebywał na boisku przez 87 minut, kiedy został zmieniony przez Filipa Marchwińskiego - kolejnego uczestnika naszych obozów piłkarskich. Dodajmy, że Jóźwiak w sezonie 2019/2020 zdobył już sześć bramek w dwudziestu czterech spotkaniach.

Aktualnie trwają zapisy na obozy LATO 2020. Zapraszamy :) Szczegółowe informacje >>