Weekendowy raport wychowanków PSS

Trafienia Jakuba Łukowskiego i Dawida Rogalskiego na boiskach pierwszej i drugiej ligi to najważniejsze wydarzenia minionego weekendu. Sprawdźcie jak poradzili sobie uczestnicy obozów Polish Soccer Skills.

Kolejny udany występ na boiskach Ekstraklasy zanotował Kamil Jóźwiak, a jego Lech Poznań zremisował na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Trafieniem na pierwszoligowych boiskach może pochwalić się Jakub Łukowski. Jeden z naszych wychowanków pokonał bramkarza Radomiaka Radom, a drużyna Miedzi Legnica pewnie zainkasowała komplet punktów. Dobrze na 2-ligowym szczeblu radzi sobie Dawid Rogalski. Młody napastnik zmusił do kapitulacji golkipera Stali Stalowa Wola, a GKS Katowice wygrał ten mecz 2-1.

Występy wychowanków Polish Soccer Skills na szczeblu centralnym:

Karol Linetty (Sampdoria Genua) - Sampdoria gra swój mecz w poniedziałek.
Mateusz Bogusz (Leeds United) - na ławce rezerwowych w meczu z QPR.
Kamil Jóźwiak (Lech Poznań) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Pogonią Szczecin.
Kamil Pestka (Cracovia) - na ławce rezerwowych w meczu z Lechią Gdańsk.
Daniel Ściślak (Górnik Zabrze) - nie grał.
Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok) - nie grał.
Hubert Adamczyk (Wisła Płock) - nie grał.
Bartłomiej Kalinkowski (ŁKS Łódź) - nie grał.
Michał Skóraś (Raków Częstochowa) - nie grał.
Jakub Łukowski (Miedź Legnica) - 90 minut i gol w zwycięskim 3-1 meczu z Radomiakiem Radom.
Filip Marchwiński (Lech Poznań) - nie grał.
Dawid Rogalski (GKS Katowice) - 69 minut i gol w wygranym 2-1 meczu ze Stalą Stalowa Wola.
Oskar Repka (Pogoń Siedlce) - nie grał.
Adrian Małachowski (GKS Bełchatów) - 90 minut i żółta kartka w wygranym 4-1 meczu z Puszczą Niepołomice.
Jakub Łabojko (Śląsk Wrocław) - nie grał.
Michał Żebrakowski (Wigry Suwałki) - nie grał.
Przemysław Zdybowicz (Wisła Kraków) - nie grał.
Błażej Szczepanek (Stal Rzeszów) - 89 minut w przegranym 0-1 meczu z Górnikiem Łęczna.
Aleksander Buksa (Wisła Kraków) - nie grał.
Mateusz Olejarka (Stal Rzeszów) - nie grał.
Oskar Ryk (Olimpia Elbląg) - nie grał.
Grzegorz Tomasiewicz (Stal Mielec) - 90 minut i żółta kartka w zremisowanym 1-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec.
Maciej Urbańczyk (Stal Mielec) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec.
Sebastian Rudol (Widzew Łódź) - 90 minut i żółta kartka w przegranym 0-1 meczu z Resovią.